|  | 

Pozostałe

Tłuszczaki

Tłuszczaki
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Wizytówką każdej eleganckiej damy są zadbane dłonie. Robienie manicure oraz stosowanie kremu do rąk to zdecydowanie za mało. Należy posiadać na względzie to, iż skóra dłoni jest nadzwyczaj wrażliwa oraz podatna na rozmaite szkodliwe czynniki, a kiedy się przesusza, staje się brutalna i niemiła w dotyku. Oprócz kremów należy również wykorzystywać inne kosmetyki pielęgnacyjne – takie jak choćby peelingi do dłoni. Słusznym pomysłem jest lwia zmarszczka. Taki preparat ma odpowiednią konsystencję – pod tym względem różni się od sztampowych peelingów używanych do pielęgnacji ciała. Albowiem dłonie żądają specjalnego traktowania, kosmetyki złuszczające mają rozkoszną, kremową konsystencję z mikroskopijnymi drobinkami pomagającymi w usuwaniu martwych warstw naskórka. Zastosowanie peelingu z kolagenem do dłoni ma jeszcze ten plus, że dzięki niemu delikatna skóra wygładza się oraz staje nadzwyczaj elastyczna. Rezultaty podtrzymują się jeszcze długo po zastosowaniu. Działanie peelingu z kolagenem wspomagają dobre kremy do rąk.

tluszczaki

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Kurtki Męskie

    Na stroje bardzo w wielu przypadkach mówimy ciuchy. Naturalnie jest to nieoficjalna nazwa, dość powszechnie stosowana, niemniej jednak użytkowana w wyznaczonych sytuacjach, głównie w rozmowach między znajomymi, pomiędzy bliskimi sobie osobami. Ileż razy sprawiło nam się użyć takiego słowa na co dzień. Sami nie jesteśmy w stanie obliczyć. Uwielbiamy pójść do sklepu, pooglądać ubrania, mierzyć.

  • Szkoła pilotów

    Latanie to pasja dla dużej grupy. Co poniektórzy wybierają wolne formy, gdzie są w przestrzeni sami, mają na twarzy pęd powietrza, kierują paralotnią czy samodzielnie otwierają spadochron. Jednakże są tacy, jacy więcej wiedzą o lataniu aniżeli fanatycy spędzający wiele czasu na wolnym powietrzu, szybując wysoko na skrzydłach. To piloci oraz stewardesy. Często zdarzają się takie